| lollipop_6643 a întrebat:

Vreau si eu metode / diete pentru a slabi cateva kg... as vrea ceva care chiar functioneaza... daca ve referiti la diete sau la sport va rog dati exemple clare. TNX dau FUNDA ca intotdeauna pentru cel mai folositor raspuns mersi :*

Răspuns Câştigător
| madalinaaa89 a răspuns:

Mai eu aveam nevoie sa dau jos 4 kg si am si reusit cam in 2 saptamanibig grin Cum? Pai, nu am mai mancat dulciuri si nu am mai baut sucuribig grin Aaa, si nu am mai mancat dupa 7 seara.
Iti dai seama ca daca eu printr-o ''dieta'' atat de simpla am slabit 4 kg, tu, daca mai si alergi sau altceva, vei da jos si mai mult.
Si sfatul meu este sa nu incerci tot felul de diete prin care de fapt te infometezi, pentru ca, dupa ce termini dieta si te reapuci de mancat, te vei ingrasa cu dublul kilogramelor de care tocmai ai scapat.
Take care!

2 răspunsuri:
| Ann95 a răspuns:

Deci, in categoria sport, cel imi placut si util, este dansul, pur si simplu da drumul la mzuica si incepe sa dansezi, este extrem de placut. De diete, ce pot sa spun, am ajuns la concluzia ca nu sunt bune de nimic... Eu doar imi calculez caloriile mancate in fiecare seara, nu mai mult de 1500. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fuma da e in gura