| Gabitzzza a întrebat:

Vreau si eu sa imi iau un telefon, pentru ca am mare nevoie de unul nou. Sunt foarte indecisa in privinta modelului. In privinta marcii as prefere Nokia sau Smasung, insa daca e ceva mai bun accept cu placere. Ma puteti ajuta cu niste modele faine si care in primul rand sa ma tina, adica sa ma pot baza pe telefon nu sa stau tot timpul la reparat cu el. Nu cred ca as da mai mult de 600 de lei pe el laughing Funda!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca Nokia nu mai este ce a fost si ca Samsung l-a intrecut. Eu, am um amarit de Philips cu difuzorul foarte bun, bateria ma tine o saptamana (doua daca nu vorbesc mult), nu am probleme cu el dar, e doar un telefon, fara chestii destepte.

| Gabitzzza explică (pentru anonim_4396):

Da si eu cred ca momentan Samsung e mai tare si calitatea telefoanelor Nokia intr-adevar nu mai e ce a fost. Nu stiu daca exista dar incerc sa gasesc un telefon bun care sa tina, dar care sa aiba si chestii destepte

| SarosBogdan a răspuns:

Pentru o fata, ar fi bine sa at~i iei un telefon cu taci, un NOKIA C5. E si dragut.

| Gabitzzza explică (pentru SarosBogdan):

Aha, e un telefon dragut dar nu prea e genul meu. Parca as vrea altceva

| SarosBogdan a răspuns (pentru Gabitzzza):

Http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/filtru-producator-nokia
sa nu imi zici ca nu ti~ai gasit nici unul din astea toate...