| Gabitzzza a întrebat:

Vreau si eu sa imi iau un telefon, pentru ca am mare nevoie de unul nou. Sunt foarte indecisa in privinta modelului. In privinta marcii as prefere Nokia sau Smasung, insa daca e ceva mai bun accept cu placere. Ma puteti ajuta cu niste modele faine si care in primul rand sa ma tina, adica sa ma pot baza pe telefon nu sa stau tot timpul la reparat cu el. Nu cred ca as da mai mult de 600 de lei pe el laughing Funda!

3 răspunsuri:
| corinad22 a răspuns:

Ti-as recomanda sa iei unul SH de pe site-uri ca mercador.ro sau tocmai.ro ca se merita. eu am Samsung star 3 luat de pe mercador cu 180 lei de la amanet si este ca nou!

| mona a răspuns:

Un Samsung galaxi young ar fi potrivit pentru o fata

| Gabitzzza explică (pentru corinad22):

Da stiu asa faceam si eu mai mereu, dar de fiecare data am avut norocul sa aiba probleme grave telefoanele pe care le-am luat