| x2gk9r a întrebat:

Vreau un sfat…simt ca nu fac față
Anul viitor termin liceul si deja vad ca toata clasa se destrama ne certam intre noi aiurea..de ex am incheiat o prietenie cu o fata pentru ca facea prea mult misto a inteles, si am o prietena care e neamul meu si ma inteleg foarte bine cu ea si pur si simplu nu o suporta:
-Daca am vrut sa o bag cu noi la lucru ia una doi vb cu dira sa nu o ia si nu o mai lua
-Daca i zici adevarul se enerveaza si zice ca vorbesc RAHAT cand eu vb calm.
Sincer de cand am incheiat cu ia prietenia totul sa schimbat..am inceput sa fiu apreciat de totul bine si frumos dar vad ca ea tot provoaca certuri.

3 răspunsuri:
| annonimaaaa555 a răspuns:

Tu nu prea ai ce sa faci. Axează-te pe tine și învață pentru bac. Nu-ți bate capul acum cu prietenii. Asa e mereu. N am văzut o clasa pana acum care sa nu se destrame pana la sfârșit. Da-le pace. Tu stai cu cine te înțelegi și vezi-ti de învățat ca nu e ușor la bac.

| mp?ratulBizantin a răspuns:

Lasă dracu' muierile și învață să scrii, că bate bacul la ușă.

| x2gk9r explică (pentru annonimaaaa555):

Stiu ca nu am ce face…dar de cat sa fiu in vorbe maine daca se deschide subiectul i spun pe fata totul si am incheiat, crezi ca e ok?