| AndreeaDtm a întrebat:

Vreauu neaparat Pierce In Limbaa!. darr ai meii nu ma lasa pentruu ca cica la un moment dat ma voi satura de el. cum as puteaa sa fac sa ii conving. PS: Daca nu ii convingg merg sa imi facc cu un prieten de 19 anii. nu ma lasaa daca sunt minoraa nu? MErcii si FUNDAA:*

6 răspunsuri:
| AndreeaDtm explică:

EU am intrebat frumos. da se pare ca TPU e plini de oameni care te critica. PS: daca nu ti comvine intrebarea de ce mai intrii pe ea?

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Cu ce te`ar ajuta pierce`ul acela in limba? Acum pe bune nici nu se vede ca doar nu o sa stai mereu cu limba scoasa. Doar daca faci poze cu limba scoasa. E si dureros. Dar in fine daca chiar vrei sa iti faci e treaba ta. Referitor la intrebare. Spune`le ca atunci cand o sa te saturi de el o sa-l scoti si gata. Si ca esti tanara si vrei si tu pierce. Succes!

| AndreeaDtm explică (pentru FunKyPunKyGirl):

Multumesc :*

| FunKyPunKyGirl a răspuns (pentru AndreeaDtm):

N`ai pentru ce! :* Toti pentru unuwinking

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru AndreeaDtm):

Oh scuze daca te-am jignit dar nun pe bune acum asta chiar e singura ta preocupatie... piercing'ul? si de ce ma rog neaparat in limba? daca intr-adevar iti doresti asa mult atunci puneti si tu in nas sau in buric dar nu in limba ca dai tu de inteles altceva la barbatistraight face...pe bune incearca so nu o iei ca pe o gluma..am vazut cazurilaughing atata iti spun, oricum din ce am inteles esti minora inca deci vezi-ti de scoala ta fetitohappy atat am sa-ti spun
p.s. scuze pentru primul comment, stiu ca n-a fost frumos din partea meahappy

| AndreeaDtm explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Ok. Mercii. si nuii nimic big grin