| enamel a întrebat:

Www.youtube.com/watch?v=Iv109Rav8eM
Ce părere aveţi? Îi daţi dreptate? De ce? Credeţi că putem schimba ceva? De ce nimeni nu încearcă? De ce toţi vor să fure, să facă bani?

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Există o singură soluţie : cultura! O ţară fără cultură este o ţară care de fapt nici nu există.
Felicitări pentru postare! Aş dori să o repetăm măcar odată pe săptămână.

| enamel explică (pentru Arthur):

Mersi. Dar, după cum se vede, nu mulţi iau în seamă cele spuse de mine.Nimeni nu are nici o opinie.