| paineproaspata a întrebat:

Zilele astea m-am întâlnit cu un băiat care îmi place mult(într-un loc public). Am fost nevoiți să stăm aproape unul de altul. Prima dată când am stat amândoi, unul lângă altul, avea ceva sticlă și începea să se joace cu ea, de parcă era puțin anxios ( fix când venisem în aceeași cameră cu el) și încerca să i rupă ceva de la dopul sticlei, în fine, se tot juca cu dopul, încercând să-l distragă de la ceva anume. (DACĂ AVETI IDEE DE CE FACEA ASTA VA ROG SPUNEȚI)
Cand mâncăm, a venit și el și era ditamai masa, cam cat pentru 8-10 persoane, iar el a ales sa stea fix lângă mine. Evitam amândoi sa ne uitam unul la altul dar mereu când mă uitam la el se uita și el. Nu cred ca sunt niște semne "prea importante " dar având în vedere ca imi place de el sunt chiar curioasă sa stiu de ce era asa, și plus ca nu prea am experiență în chestii de genul. Dupa ceva timp, stateam la o distanta de cam 5-10 m. Era ocupat cu ceva dar mereu când întorceam capul spre el, el mereu se uita la mine, cu niște "ochi dulci".
Va rog ajutați-mă și să îmi dați ceva sfaturi în leg. cu asta. Când ne-am văzut prima dată m-a salutat de mai multe ori + dat din cap doar ca îmi era așa rușine în cat doar mă uitam la el, de sus până în jos???? iar așa, n am vorbit deloc pentru ca îmi era prea mare rușine. Va rog, dați mi sfaturi cum să mă bag cu el în seamă și dacă cumva credeți ca mă place sau ceva de genul, știu ca vă cer mult și ca nu prea vă puteți da seama dar chiar am nevoie. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Yaesmin a răspuns:

Nu vă mai întâlniți!

| paineproaspata explică (pentru Yaesmin):

Pai o sa ne vedem o sapt in fiecare zi ca trebuie amandoi sa fim undeva