| CuriosEL a întrebat:

1.TPU care sunt cele mai usoare locuri de munca ( domenii ) doar cu liceul de ind. Alimentara si destul de bine platite?
Si 2. TPU te rog frumos sa lasi aici locuri de munca usoare si destul de bine platite in TIMISOARA.
Funda!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu exista asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna "munca usoara"? Exista asa ceva?

| CuriosEL explică (pentru anonim_4396):

Da, gen sa pui marfa pe raft happy!

| CuriosEL explică (pentru neutrino):

Nu ma refer la ceva super usor, ce la ceva gen sa pui marfa pe raft happy!

| neutrino a răspuns (pentru CuriosEL):

Nu exista munca usoara si bine platita.

| Clorox a răspuns:

Esti genul care vrea sa munceasca, prin muncit ma refer ca mangai si tu un catelus si te astepti sa castigi 10000 de euro?!
Fara munca grea nu ai cum!