| KodrutZ a întrebat:

A cumparat/folosit cineva de pe aici Mobile Money Code? Daca nu, stiti pe cineva care a facut vreun cent cu sistemul asta?

3 răspunsuri:
| Tudorhc5 a răspuns:

L-a folosit un prieten si tata, iti spun e 100% FAKE.

| KodrutZ explică (pentru Tudorhc5):

Vrei sa dai si ceva detalii? Eu am vazut clipul si premiza de baza de la care pleaca individul respectiv e gresita. Una la mina, ca nu iti da ceva FREE, si a doua la mina si cea mai importanta, ca or fi 5 miliarde de telefoane mobile, dar cel putin 3 miliarde nu au sistem de operare si nu sint compatibile cu softu' lu' dumnezo' ce zic ei ca iti dau...

| IonutDX a răspuns:

Dupa ce am citit descrierea, verdictul meu e scam!