| Chion a întrebat:

Ai castigat bani sau castigi pe net? daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| videoblog a răspuns:

Incearca www.google.com/adsense, sau programe de afiliere - uite o resursa aici - http://www.bagatare.ro/? p=1323. conditia este ca trebuie sa iti faci un site.

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Am o prietena care face cam 50 E pe luna, aducand oameni pe un site. Acestia isi fac cont-gratuit- si revin pe site. Nu stiu daca e legal sau care sunt conditiile. Personal, voi lucra de acasa pentru firma la care lucrez acum, dar nu as spune ca sunt "bani pe net", e acelasi lucru cu ceea ce fac la birou. Am incercat traduceri, dar nu am primit banii, asa ca atentie.

eileen
| eileen a răspuns:

Nu, nu am castigat, poti face ceva banuti postand reclame de la google pe blogul tau, eu nu am incercat.

Răspuns utilizator avertizat
| alexam a răspuns:

Eu nu am facut bani lucrand pe net.,, fetitele,, se descurca frumos cu netul, dar tu fiind baiat, poate ceva de genul comenzi pe net - cam orice domeniu, ideea e sa gasesti clienti pentru ce vrei sa vinzi

| claudia_2368 a răspuns:

Eu personal am făcut ceva bani pe net pe vreo trei site-uri (Elance, GAF și RentaCoder) cu multă muncă și răbdare, cu e ceva engleză, în timpul meu liber (după orele de muncă). Aceste site-uri sunt de outsourcing (pentru freelanceri).
Găsești acolo proiecte în care poți să-ți valorifici cunoștințele în programare, grafică, traducere, scris, secretariat, etc.
Succes