| CiprianAndronache a întrebat:

Ai învesti rezerva ta de bani într-o afacere online în 2014 în România?

Răspuns Câştigător
| matrix100 a răspuns:

As investi. ai tu o idee de afaceri?

9 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Nu

| CiprianAndronache explică (pentru motan444):

De ce? Motivează scurt, te rog!

| Reyskate99 a răspuns:

Nu,numai daca merg la sigur, dar si asa mai sunt unele probleme de care pot da cum ar fi hackeri.

| motan444 a răspuns (pentru CiprianAndronache):

E riscant, pe net ai ocazia sa iti iei teapa de 70%

| CiprianAndronache explică (pentru Reyskate99):

Nimic nu este sigur în viață, mai ales banii, afacerile. Această calitate face diferența între un om de succes și un om normal : capacitatea de a risca, evalua, câștiga!

| CiprianAndronache explică (pentru motan444):

Întrebarea era o capcană happy Am precizat PE NET și apoi ÎN ROMÂNIA. În mediul online poți deschide o afacere care poate să se desfășoare pe o piață externă, fără nicio acțiune în România! De fapt, asta și am vrut să văd, încrederea oamenilor în situația din România!

| CiprianAndronache explică (pentru matrix100):

Am peste 200 de idei de afaceri prezentate pe blog. Legat însă de întrebare, strict de afaceri online, tot pe blog sunt prezentate idei de afaceri online cu prețuri între 200 și 30.000 de euro!

| matrix100 a răspuns (pentru CiprianAndronache):

In cazul asta trebuie sa vizitez si eu blogul tau. daca esti amabil sa-mi dai adresa lui

| CiprianAndronache explică (pentru matrix100):

Este prezentat la profilul meu, nu știu dacă am voie să fac reclamă aici. Caută pe google numele meu te rog, și mă vei găsi foarte ușor!