| Anunaki2202 a întrebat:

Am facut retur la un produs de pe o comanda cu mai multe produse si am primit banii pe mai multe produse. Nu e vina mea pentru neatentia magazinului, cine e in castig de cauza?

6 răspunsuri:
| GirthD a răspuns:

In castig esti tu. taci din gura si vezi ce iese.

daca nu observa, castigul tau ramane

| Anunaki2202 explică (pentru GirthD):

Si daca te suna si vor banii inapoi?

| darrio2007 a răspuns:

Tu, deocamdată.

| KovacsB a răspuns:

A gresit vreun amarat cu salariul minim pe economie si va trebui sa plateasca in locul tau.
In cazul lui este karma pentru vreo smecherie, in cazul tau un mic test din partea la anunnaki sa vada la ce nivel de corectitudine ai ajuns in viata asta.

| GirthD a răspuns (pentru Anunaki2202):

Atunci le dai banii, n-ai ce sa faci.

| GirthD a răspuns (pentru GirthD):

Singura sansa e cumva sa nu observe. adica, tu nu ai facut nimic gresit, a fost eroarea lor.

Dar daca realizeaza ca nu a fost platit, nu are rost sa te complici. Da-le banii