| T3odor a întrebat:

Am nevoie de bani dar nu stiu cum ar trebui sa fac rost de ei. Vreau un PS3 la 1369 de lei dar nu am bani. Tata zice ca o sa mi-l ia dar mama tot nu este se acord.Va rog sa ma ajutati.

PS: Am 14 ani.

4 răspunsuri:
| VinnieS1 a răspuns:

Cauta joburi gen ca acum e iarna curata zapada pe la benzinari, imprumuta de la frati si surori daca sunt mai mari si au bani, lucreaza undeva in week end cum ar fi ca eu lucrez din cand in cand la soramea la farmacie, plimba animale(desi nu cred ca merge)vara angajeazate la o autoservire ca majordom (da sa nu scapi nimic XD) cauta joburi usoare prin ziare si pe net, fa combinati (adica cumpara repara vinde pe ceva mai bun si niste bani ca diferenta), poti lucra in biblioteca parca (nu stiu sigur) si cel mai important economiseste alocatile daca ai.

| VinnieS1 a răspuns (pentru VinnieS1):

PS: poti sa te faci un DJ daca ai talent si poti repara leptopir telefoane pc uri etc.

| pisicutzamik a răspuns:

Poti imparte revistele de la kaufland ai 50 lei pe zi(doar in weekend), sau poti gasi part time!

| StiuCeSpun a răspuns:

Poti face bani online asa:
Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi
Contact pentru detalii la banionline100@yahoo.com