| MiraBurgertung a întrebat:

Am o nelămurire
De ce nu poate mama mea să cumpere tot ce e în București
Provin dintr-o familie bogată și mama mea a cumpărat deja 15 magazine unde face ce vrea cu angajații și clienții
Dă și restricții dacă vrea pentru anumite persoane.
Dar mama mea vrea să cumpere tot ce se poate.
Și libertatea vrea să o cumpere

10 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Cu ce te putem ajuta?

| MiraBurgertung explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Cu un sfat dragă

Bula
| Bula a răspuns:

Esti prea rasfatata. tongue
Eu ti-as da doar maximum 20 lei/zi, ca bani de buzunar, sa inveti sa te gospodaresti!
Daca mai ai nevoie, atunci n-ai decat sa muncesti pentru mai multi bani.

| user937483737banned a răspuns:

Spune i ca daca mi te da sa te regulez putin, nu zic nu.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru MiraBurgertung):

Draga de tine, tu n-ai nevoie de sfaturi!

| 1onur a răspuns:

Mama ta ția oferit deja totul dar nu-ți seamă fiindcă lăcomia ta materialâ fără nicio limită nu-ți permite să vezi Adevărul.

Mama ta tea crescut cum a știut ea mai bine să nu pățești ceva rău și să nu ajungi pe mâinile altor oamenii să-și bată joc Mama ta a avut grijă de tine până la vârsta pe care o ai acum cu toate condițiile ei oferite Mama ta tea ținut în pântecele ei ore,zile, săptămâni luni ția dată viață prin nașterea ei, o Mamă pentru copii ei este în stare să-și pună propia viață în cel mai întunecat loc și cel mai zdrobitor drum pentru copii ei.

Dacă vreodată ne răstim la o Mamă, Dacă vreodată facem pe inteligenți,pe smardoi, ciumegi, jmecherii, nesimțiți, și ne batem joc de bunătatea unei Mame, mila unei Mame.

Să nu ne permitem, să îndrăznim săne bat jocorim părinți fiindcă ne bat jocrim pe noi și pe Dumnezeu.

| 1onur a răspuns:

îmi pare cu Adevărat foarte rău de Mama ta fiindcă ția oferit și îți oferă tot în fiecare zi nici nu ai habar cât contează să-ți ai părinți în viață lângă tine și alături de ei sa fi nu ai habar câtă bogăție înseamnă să ai un părinte alături de tine cu Adevărat.

| darrio2007 a răspuns:

Fetițo, lasă vrăjeala.

| KovacsB a răspuns:

Ma ta sufera de mitomanie si tu de prostie.