| Richard2003 a întrebat:

Am sunat la McDonald's in legătură cu un anunț de pe olx.ro
Și m-au chemat la interviu vineri.
E un semn bun?
Menționez că am mai lucrat la ei vara trecuta

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, orice interviu e semn bun.

| Jessica1235 a răspuns:

Clar e un semn bune, dacă nu erau interesați nu se mai stresau ei cu interviul

| Richard2003 explică (pentru Jessica1235):

Gen eu i-am sunat că era anunț pe olx

| Jessica1235 a răspuns (pentru Richard2003):

Acum urmează să vezi la interviu ce îți spune, dar eu cred că te ia că ai mai lucrat la ei și deja știi ce ai de făcut. Dacă au ajuns sa pună anunț pe Olx înseamnă că e ceva urgent, zic eu

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este un semn bun, odata ce te-au chemat la interviu.
Inseaman ca vor sa te angajeze si acum depinde numai de tine, cum te prezinti la interviu!

| anonimuIl a răspuns:

Eu am văzut că erau vreo 30 la o coadă la angajare la ei și era și un negru în coada aia. Asta în București. Când te duci în ziua și la ora când te-au chemat te uiți câți mai sunt acolo și cum sunt ăia și vezi singur dacă ai șanse.

| anonimuIl a răspuns (pentru Richard2003):

Vezi să nu fie vreo 50 acolo chemați pentru interviu de angajare când te-au chemat și pe tine. Nu te bucura și să crezi că ești UNICUL om care a sunat la ei pentru angajare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semne bune McDonald's are.