| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut ca pot livra la glovo si pe jos, am inteles ca se castiga decent ati incercat? si in ce sector spuneti ca este mai ok sa livrez?

3 răspunsuri:
| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Mai bine livreaza cu bicicleta ca daca faci pe jos nu ai cum sa castigi la fel de multi bani fiind ca pierzi mai mult timp chiar daca distantele sunt mai scurte

| AdiMihai25 a răspuns:

In conditiile meteo favorabile :Biciclete, trotineta electrică, scuter etc
În condiții de vreme ploioasă :masina!

| LupuMarianD2 a răspuns (pentru Anonimulantisocial17):

Pai e stricata si m-a gandeam sa strang ceva bani sa o repar si dupa o folosesc daca e da pana atunci am zis sa incerc asa