| eXtreme21 a întrebat:

Are cineva idee ce casa de paruri are codul unui bilet format din 6 caractere, de genul " wm7fdn "?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te rog sa pui coduk, chiar daca este sau nu castigator, ti-l pot verifica la fiecare casa in parte, nici ru nu mao stiu care sunt.

| eXtreme21 explică (pentru anonim_4396):

E chiar cel din intrebare codul. Si vreau sa stiu la ce casa este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru eXtreme21):

Am incercat la toate casele de pariuri imi spune clar ca nu exista acest cod. Ce cod ai gasit si tu ma?laughing

| eXtreme21 explică (pentru anonim_4396):

Mi l-a dat si mie un prieten, ca a pus el un bilet si asta ar fi codul. Dar probabil mi l-a dat gresit, ca si eu am incercat la toate casele laughing Oricum, mersi pentru incercare.