| alex19051988 a întrebat:

As vrea sa castig bani pe internet lucrand la domiciliu imediat dupa ce plec de la serviciu si ajung acasa. Anul viitor in septembrie vrea sa plec timp de 2 luni in Canada ca sa ii vizitez pe unchii mei care m-au invitat si ar trebui sa fac in jur de 4000-5000 de euro care nu ii am deoarece viata de acolo este scumpa si nu vreau sa depind de unchii mei daca vreau sa imi cumpar produse, sa mananc in oras sau sa ma distrez. Daca imi place viata de acolo urmatorul an probabil o sa ma duc sa lucrez si o stau definitiv la ei deoarece unchiul meu imi ofera un post garantat deoarece are niste relatii unde a lucrat el chiar daca este in pensie acuma.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci, ca din ce spui tu nu ai nevoie de 3-4$ pe luna cat castigi din clik uri sau alte nebunii de genul.

Un job serios online presupune cunostinte serioase de programare, webdesign samd. Plus sa nu ai impresia ca in cele cateva ore de dupa munca ai sa ai si timp pentru o munca serioasa. Mai bine iti faci un credit

| alex19051988 explică (pentru suntserios):

Stiu putin html, mysql, php si office. Stiu foarte bine limba engleza. Daca ai propuneri seriose sa ma anunti.

| ale28bz a răspuns:

Arunca o privire Aici http://banii-tai-din-click.blogspot.com

| Pisiiii a răspuns:

Daca ai prieteni si rabdare (ca mine) vei face bani frumusei pe maildirect, doar dand clikuri http://www.maildirect.ro/inregistrare/67dccbd259784ed7120e2b1fd044ebef