| mmmari a întrebat:

As vrea sa ma apuc de o afacere mica de familie,o afacere handmade,agrafe,cleme,cordelute, decoratiuni vestimentare etc.si nu sunt lamurita unde i-as putea vinde,de unde as putea face rost de cordelute simple,clame de par si materiale necesare,da sa fiu mai ieftine,, cer mai multe informatii de la cine se ocupa cu afaceri handmade,

Răspuns Câştigător
| CxiAngel a răspuns:

Eu ma ocup cu afaceri handmade si crede-ma ca nu e usor sa faci chestia asta daca nu ai un magazinas micut macar daca nu ai te safatuiesc sa iti faci un blog cu poze preturi etc. si sa vinzi acolo pentru ca eu am asa ceva si se vand ca painea calda, dar faza e ca eu ma ocup cu hartia nu cu ce ai vrea tu. Poti incepe sa vinzi si pe la prieteni sau pe la scoala sau unde inveti tu acum la liceu/ facultate si sa iti faci reclama cu blogul si cu tot ceea ce faci in ceea ce priveste locul de unde sa cumperi materiale poti lua de peste tot gen: librarii, papetarii hipermarketuri orice te inconjoara poti folosi doar imaginatie sa ai orice material e minunat uite daca vrei mai multe sfaturi putem vorbi pe Messanger Id: sweet_passion_life si iti pot raspunde la orice intrebare legata de aceste lucruri, sper ca ti-am fost de ajutor si bafta in continuare!

1 răspuns:
| mmmari explică (pentru CxiAngel):

Multumesc foarte mult pentru raspuns.pentru ajutor am sa intru cu cea mai mare placere.