| Lory1810 a întrebat:

As vrea sa stiu cam care este salariul de casier in Kaufland/Carrefour si in general mediu de lucru daca este placut. Pt cei care cunosc, as dori raspunsuri cat mai concrete.Mersi

4 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Uite cum faci, mergi la un carrefur/selgros/kaufland si uita-te la casiere. O sa te lamuresti repede cat de placur e mediul de lucru. Cat despre salariu, e cam 2000-3000 lei ca oricare alt job unde ai nevoie de o facultate de inginerie aerospatiala.

| Ellenaroxy a răspuns:

Buna lory salariul la cora este de 6 milioana + bonuri de masa total 8 milioane
la carrefur total 9 milioane
kaufland tot 9 milioane
auchan 8 milioane... parerea mea este ca mai bine nu... nu te lasa cu telefoane cu bani la tine te perchezitoneaza k la politie daca ai probleme nu poti lipsi stiu ca nu prea sunt locuri de munca dar sa nu stai sa te munceasca altii pe bani putini bafta funda?

| Petrache_Laura_1993 a răspuns:

KAUFLAND
salariu: 900 RON + bouri de masa
mediul de lucru: bun, daca nu bagi in seama toti retardatii (sefi, clienti)

| Ant_Misha_1998 a răspuns (pentru Petrache_Laura_1993):

Hei.900 de lei la cate ore? ai idee parte time cat se castiga? Merci!