| Yes a întrebat:

A mai lucrat cineva de aici pana acum ca promoter in supermarketuri? Eu as vrea merg, programul e de 6 ore si as vrea sa stiu daca trebuie sa stau nummai in picioare sau se da de obicei si un scaun sa stai. multumesc

3 răspunsuri:
| cipri1598 a răspuns:

Nu este neaparat sa stai mereu in picioare pentru ca te pune sa aranjezi produsele pe raft, alteori te pune sa stai la casa( deci stai jos), am un prieten in meseria asta si nu se vaita deloc ba chiar e foarte bine dispus mereu... singuru lucru este sa fii bine dispusa mereu si sa vorbesti fara a fi enervata... Sper ca te-am ajutat!

| DNSK a răspuns (pentru cipri1598):

Promoter prietenas, nu lucrator comercial! 2 chestii total diferite!

daca iti aduci tu scaun bine, daca nu, nu! atata timp cat vorbesti cu clientul, sa stai in picioare. cat mananci, sau nu stiu, vorbesti cu colegul de la alta firma daca e, poti sa stai jos

Răspuns utilizator avertizat