| Florian124 a întrebat:

Acum de curand m-am angajat intr-un bar si nu stiu foarte bine cum se face monetarul... Si pe langa asta este si tipsul pe care il amesteca acolo. Vreau si eu sa stiu cum se face monetarul si tipsul pe care l-a incasat in ziua respectivă... Si cand numara o categorie de bani de exemplu: pe cei de 5 lei mai opreste din ei si asa mai departe. Explicati-mi si mie cum se face totul. Este primul meu joc. Dau funda pentru raspunsul cel mai bun. Mulțumesc

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Scoti raportul zilnic din casa de marcat si vezi ce ramane pe pluswinking

| Florian124 explică:

Imi cer scuze pentru greșeli dar am scris cat am putut de repede

| Florian124 explică (pentru alina2k18):

Pai cum explica mi da mi un exemplu ceva