| MisaPyon a întrebat:

Buna,am 15 ani si imi caut un part-time job la domiciliu...NU sunt interesata in PTC(paid to click) dar mi-ar placea sa pot trimite email-uri sau sa fac desene/picturi/bratari etc(orice alte idei sunt bine venite). Doresc un salariu de minim 70$ pe saptamana.Sunt dispusa sa muncesc in jur de 4-5 ore zilnic si promit seriozitate.Am mai incercat sa trimit email-uri de angajare dar nu am primit un raspuns.Pentru cei care sunt convinsi ca ma pot ajuta dau funda :*

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tiger20 a răspuns:

Poti sa pui pe site-uri gen:Okazii.ro etc. sau sa faci un site si sa pui reclame pe net.

| ChidoriKing a răspuns:

Majoritatea "PTC-urilor" au o "chichita" ca sa zic asa, angajatorii te trimit la un site pe care se aduna banii facuti din clickurile pe care le dai.Chestia este ca de obicei trebuie sa ai o suma in cont...aia este chichita..de obicei nu sunt sume mari dar totusi 20-25 de euro...e cam exagerat, crede-ma pentru ca am incercat multe chestii din astea.

| MisaPyon explică:

70$ saptamanal nu mi se pare o suma exagerata din moment ce am vazut ca atat se plateste ca sa trimiti niste mailuri cate 2-3 ore zilnic. thinking

| Mihai_Liviu_1989 a răspuns:

Aici ai un site PTC (paid to click) care te plateste in RON ca sa vizitezi reclame. http://www.smart-click.ro/inv-xytte4OoKKiu