| Bernadettkkk a întrebat:

Buna!
Am facut retragerea baniilor de pe soldul vinted la contul meu bt. Banii ar fi trebuit sa ajunga in maxim cinci zile si totusi nu au ajuns, am contactat vinted-ul si mi-au spus ca pentru ei asa apare ca banii au ajuns cu succes.
Ce pot sa fac acum?

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Cat timp a trecut? La unele banci dureaza si 2 saptamani. Cand mi-au dat banii de la Temu au intrat si dupa 2 saptamani. Cel mai bine e sa intrebi la banca pentru ca ei stiu exact ce se intampla in contul tau

| Bernadettkkk explică (pentru Furnicuta000):

Am facut retragerea pe 21 si pana pe 26 ar fi trebuit sa ajunga. Am sa contact banca transilvania
Dupa asta din curiozitate am mai facut retragere pe contul de revolut pe 27 si inca nu a ajuns.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Bernadettkkk):

Poate e o problema cu contul tau

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Bernadettkkk):

Mergi la banca unde ai cardul si intreaba i pe ei de ce nu au intrat banii, doar ei stiu cauza.