| Justme111 a întrebat:

Am nevoie sa mi măresc echipa la oriflame si nu stiu cum. Imi puteti da idei despre cum sa fac fetele/baietii de minim 16 ani sa dorească sa isi castige bani prin acest intermediu?

3 răspunsuri:
| xBanKai a răspuns:

In primul rand sa ai o prezenta draguta si imbietoare. sa fii placut la vedere si sa stii sa comunici cu ei. Da-le toate detaliile la inceput si o sa ai succes big grin Daca le omiti un lucru iar ei o sa-l afle o sa plece in secunda doi. Funda? big grin

| Justme111 explică (pentru xBanKai):

Nu. N-ai funda. Am toate calitatile de mai sus dar, daca as gasi persoane care sa fie interesate, sa le arat asta... poate as avea succes!

| Ralukafay a răspuns (pentru Justme111):

Nu ai cum sa reusesti, deoarece am incercat si eu si nu mi-a mers.Si eu am facut o gramada de prezentari despre asta pentru ca si eu sunt reprezentanta Oriflame si vreau sa imi maresc echipa, dar toata lumea vrea un salariu fix, nu vrea sa stea tot timpul cu catalogul in mana, etc.