| Alex10092003 a întrebat:

Bună am un card la BRD card sprint la cardul acela am vreo limită de câți bani să am pe el l-am făcut când eram la școală și acum vreau să îmi pun bani pe el da nu știu dacă am vreo limită de câți bani să am pe el?

3 răspunsuri:
| ninuku a răspuns:

Te duci la banca si intrebi.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca ai dar raspunsul sigur si corect il primesti de la banca. Si daca este limita poti solicita schimbarea cardului.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista limita la depunere, iar ca sa afli cati bani ai pe el, te duci la BRD cu cardul bancar si cardul de identitate si ei iti spun care este suma din acel cont bancar.