| paletedestele23 a întrebat:

Bună, aș dori să mă angajez ca vânzătoare la un magazin, acesta ar fi primul meu job. Îmi spuneți vă rog drumneavoastră ce experiențe ați avut lucrând în acest domeniu? (fie el supermarket, de haine, etc.)

Răspuns Câştigător
| DeMicUnCălător a răspuns:

Nu-ți fă griji. Fi serioasă și zâmbește și totul va fi bine!

3 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Lucrul cu omul e dat dreacu, oameni complicati, prosti, idioti, oameni care vin doar sa se certe, oameni certati cu logica si bunul simt.
Vin in magazin si au impresia ca e la ei acasa unde ei fac regulile.
Cand lucrezi cu oamenii iti dai seama cat de idioti sunt de fapt si din ce fel de oameni e compusa societatea, o sa ajungi sa te minunezi si sa nu-ti vina sa creada cat de retardati pot fi cate unii, acum bineinteles, depinde si de nivelul tau de inteligenta si observatie.

| paletedestele23 explică (pentru TimberWolf):

îmi vine să nu mă mai angajez sad

| StoicAnalysis a răspuns:

Daca esti o fire recalcitranta sau iti sare mustarul repede, mai bine cauta-ti alt domeniu.