| dNywOw a întrebat:

Azi am incercat sa donez intr-un joc, mi-am facut cont paypal cu contul bancar tot si cand am incercat sa donez in cont imi respinge cardul. Dupa aia am incercat sa-l verific pe site si imi da urmatoarea eroare "The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.". Are cineva vreo idee despre ce este vorba? Multumesc

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Incearca sa intri pe internet banking si vezi in setarile cardului unde ai tranzactii cvv2. Modifica acolo suma si data.

| christos1234 a răspuns:

Inseamna ca aveai fonduri insuficiente.

| dNywOw explică (pentru christos1234):

Am fonduri. Am 145 de ron verificat chiar azi. Si totusi nimic

| KodrutZ a răspuns (pentru dNywOw):

Despre ce fel de card si de la ce banca discutam aici? Esti sigur ca e acceptat pentru tranzactii online? Ai primit codul de verificare si l-ai verificat cu PP cum trebuie'?

| dNywOw explică (pentru KodrutZ):

Am reusit prin alta metoda. Multumesc oricum