| Anemona21 a întrebat:

Buna! Cei care va ocupați cu vânzări de haine...cunoasteti furnizori de îmbrăcăminte care dau produse la bucata, nu doar la set/serie de 6 bucăți, cu mărimile impuse de ei (SS MM LL)? Mi-ar fi de mare ajutor! Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Slabe sanse, nu li merita sa vanda la bucata.

| Anemona21 explică (pentru Wr3nch):

Sau măcar să îmi permită să aleg eu mărimile....sa comand 6 dar sa aleg eu ce mărimi

Bula
| Bula a răspuns:

Ce cauti tu, este doar la vanzatori en-detail, la bucata.
Producatorii, importatorii si distribuitorii vand pe loturi (mai multe bucati de acelasi marime sau mai multe marimi din acelasi model).
Deci, ai de ales: ori le cumperi la bucata de la vanzator en-detail, ori cumperi unul- sau mai multe loturi.

| Anemona21 explică (pentru Bula):

Ce zici tu e exact ce am nevoie. Dar nu gasesc pe nimeni asa, nici un vânzător en detail. Ai vreo recomandare?

Bula
| Bula a răspuns (pentru Anemona21):

Cu magazine de haine en-detail e plina tara, dar si internetul.
La mine in oras sunt zeci de magazine de haine noi, precum si de second hand.