| Julyanna a întrebat:

Buna . cine are mai multe informatii in legatura cu afacerea "kyani" este profitabila, se merita ?

11 răspunsuri:
| Julyanna explică:

CoCoMona - tu te-ai inscris in afacerea asta cu WAZZUP? e profitabila?

| kyani a răspuns:

Vrei mai multe informatii despre Kyani? Intra cat mai repede pe http://www.adelintolan.ro/kyani si ia decizia corecta daca vrei o sanatate optima si in plus sa castigi bani multi luna de luna! Este ceva sigur, dovedit, garantat. Trebuie doar sa vrei!

| Vochescu_Daniel_1973 a răspuns:

Http://afacerea.kyani.net/r/eu/en/products

afacerea este f reala eu am facut bani,