| Julyanna a întrebat:

Buna . cine are mai multe informatii in legatura cu afacerea "kyani" este profitabila, se merita ?

11 răspunsuri:
| Julyanna explică:

Multumesc pentru informatii... insa am o indoiala... in legatura cu banii chiar sunt reali,? cum intri in posesia lor?

| Julyanna explică:

Afacerea kyanii este la baza niste medicamente 100% naturale pentru diferite probleme de sanatate. Insa trebuie sa investesti initial 600 euro.

| Julyanna explică (pentru Julyanna):

Are la baza( scuze de greseala)

| Julyanna explică:

CoCoMona - tu te-ai inscris in afacerea asta cu WAZZUP? e profitabila?

| VadTot a răspuns:

Chiar crezi ca vei castiga 3000 $pe luna? Cred ca n ar mai munci nimeni
laughing)

| VadTot a răspuns:

Cind vei castiga cei primi3000$sa mi spui si mielaughing

| CoCoMona a răspuns (pentru VadTot):

Hm, presupun ca doar iti dai cu parerea, fara a te documenta inainte...am dat un banal exemplu, insa am specificat ca - daca citesti cu atentie - citez: "iar profitul tau va depinde de profitul companiei, insa va fi lunar"...in timp se va ajunge la castiguri mari, totul va depinde de numarul utilizatorilor respectivului motor de cautare, e logic, nu-i asa? In plus, nu e deloc usor sa dai informatia mai departe, deoarece lumea e plina de sceptici ca tine sau de lenesi care nu citesc documentatia aferenta. Merci!

| CoCoMona a răspuns (pentru VadTot):

Pentru inceput castigul pentru fiecare persoana inscrisa va varia intre cativa centi si un dolar, deoarece numarul utilizatorilor inscrisi in perioada de prelansare nu va fi atat de mare, insa pe parcurs, numarul acestora va creste si, in timp, se va ajunge la castiguri de peste un dolar/persoana. Ca si exemplu, dupa 1 an se poate ajunge la un dolar, iar dupa 5 ani la 10 dolari/persoana inscrisa in perioada de prelansare, adica pana pe 9 aprilie 2012.

| Alexandrescu_Mariana_1986 a răspuns (pentru Julyanna):

Ok...hai sa ne lamurim.
1.NU este nevoie de 600 de Euro ca sa intri nin afacerea asta. Se poate si cu mai putin....mult mai putin.
2. Este vorba despre un MLM ceea ce inseamna ca multi dintre Romani vor fi extrem de sceptici. Chiar daca este un sistem bun, oamenii au tendinta sa strige TZEAPA!
3. Exista oameni acre castiga de la 0€ pana la 5000€ LUNAR, in Romania, si si-au inceput activitatea in ultimele luni de zile (Februarie, Martie, Aprilie, etc), pe care ii poti cunoaste personal daca este nevoie.
4. Cel mai simplu este sa te imformezi. Du-te pe
http://www.suntsanatos.com, si acolo vei gasi atat raspunsurile de care ai nevoie cat si modalitatea de a intra in contact cu cei care deja sunt in Kyani....tot ce trebuie sa faci este sa ceri informatie.
Sper ca te-am lamurit.
PS: Rog ultrasii si cei contra sa se abtina de la comentarii gen "teapa" "nu se poate" "nu exista" "sunt spalari de creier" deoarece nu este cazul in Kyani...cel putin nu in echipa noastra. In echipa noastra fiecare castiga suficient cat sa se poata lauda cu un venit decent, si in raport cu cata energie investeste in afacerea proprie.

| kyani a răspuns:

Vrei mai multe informatii despre Kyani? Intra cat mai repede pe http://www.adelintolan.ro/kyani si ia decizia corecta daca vrei o sanatate optima si in plus sa castigi bani multi luna de luna! Este ceva sigur, dovedit, garantat. Trebuie doar sa vrei!

| Vochescu_Daniel_1973 a răspuns:

Http://afacerea.kyani.net/r/eu/en/products

afacerea este f reala eu am facut bani,