| x2gk9r a întrebat:

Buna…din pacate eu nu o sa mai iau bursa de merit ca am doar 8, 60 din ce tin minte timp de 2 ani am luat o acum am aflat ca nu mai…
Cum pot primi bursa de rezilidenta? ce trebuie sa fac
amandoi parintii lucra..al unele materi am 9 incheiat, 8, 6,7 depinde si la purtare 10

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intreaba-ti diriginta de clasa!

| AshCup a răspuns:

Bursa de rezilienta o primesc 30% din clasa care au media generala peste 7, incepand in ordine descrescatoare de la mare la mic, daca sunteti o clasa de 24 de elevi de exemplu, vor lua doar primi 8 fara aia de iau merit

| Darius50boss a răspuns:

Trebuie să ai peste 7