| EllaNicol a întrebat:

Buna.
Referitor la jobul Operator flexibil.
Ce trebuie sa fac in perioada de training?
Se câștigă bine? Estimativ pentru o săptămână pentru începători.
Tocmai m-am înscris, sper sa nu regret.
Mulțumesc

3 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

Trebuie sa scrii corect si te invata sa tii pe om ocupat, sa nu iasa de pe aplicatie, si daca pomeneste sa va intalniti sa eviti subiectul ca sa mai vb sa-si consuma creditele ca practic minti pe unul ca esti alta persoana

| EllaNicol explică (pentru CdeMetal):

Putem vb in privat?

| DandG2304 a răspuns:

Buna! In principiu te instruiresc ei si iti spun tot ceea ce trebuie sa faci. Daca scrii corect este in regula. Totul este legit, altfel ar fi fost inchisi de foarte mult timp. In privinta castigului: cat muncesti, atat primesti. Nu esti platit pe ora, ci pe numarul de mesaje trimise.