| Ceusanu1111 a întrebat:

Bună seara! happy
Am găsit un site pentru a lucra de acasă. Se numește operator flexibil și aș dori să știu dacă este cineva care îmi poate spune dacă este ceva serios. Mulțumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| Dragos388 a răspuns:

Hei! Da, e un site foarte serios! Trainingul e ușor și poți câștiga foarte bine cât timp respecți regulamentul lor. Totul se desfășoară legal, trebuie doar să te obișnuiești. Poți lucra când dorești, din acest motiv se numește și flexibil. O zi bună!

| Adelinvatafu9988 a răspuns:

Atâta timp cat nu e videochat go for it

| Honeybunny12 a răspuns:

Buna! Este un job remote, esti platit in functie de cat de mult lucrezi si iti faci programul cum doresti. Eu lucrez de ceva timp aici si pot sa iti spun ca sunt foarte seriosi si corecti, iti recomand cu drag sa incerci.

| Andreeaszsz02 a răspuns:

Buna! Da, eu lucrez la Operator Flexibil de un an si jumatate, mai exact februarie 2023. Platile sunt ok si facute la timp, o data pe saptamana in cont bancar, este 100% remote si programul este 100% flexibil, asta mi-a placut cel mai mult. Cand m-am angajat, eram la facultate si m-a ajutat super mult. Nu mai zic de personal ca e foarte ok din toate punctele de vedere. Chiar recomand sa-ti faci inscrierea si sa-mi spui parerea ta dupa. Succes!

| ladyDana a răspuns:

Buna seara! Da, este ceva serios, eu lucrez la ei, poți aplica cu încredere!

| RazvanTudorDan a răspuns:

Foarte serioși, lucrez de aproape un an. Plați la timp, suport, transparenta in ceea ce ai de făcut. Poți câștiga de la câteva zeci de euro pe săptămână pana la... cat vrei tu, in funcție de timpul pe care îl petreci pe platforma.

| RaiciuTeodora a răspuns:

Eu lucrez la ei, SUNT FOARTE SERIOSI. Plata este săptămânală, Primești factura in fiecare săptămână pe mail. Nu e salariu fix, e in funcție de implicarea ta, eu de exemplu intru in jur de doua ore pe zi si câștig 60-70 de euro săptămânal, am avut si perioade mai bune in care am ajuns si la 200 de euro săptămânal.
Intri cand vrei, nu este un program anume.
Este foarte sigur, nu ai de ce sa te temi. Daca ai nevoie de mai multe informații, le poti cere aici: info@operator-flexibil.com
Cu siguranță vei primi un răspuns din partea stafului in maxim 24/h. Orice informație suplimentara, salariu, confidențialitate, sarcini, le poti cere acolo.

| BibicaAlinusa a răspuns (pentru Dragos388):

Bună! Cum se desfasoara traingul pe zoom, skype sau alte rețele?