| CalugaruAlina a întrebat:

Buna seara cum aflu id de logare pentru ne-o bt

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la banca ta BT si acolo ceri ca ei sa-ti dea acces la BT online si sa-ti creeze ID si parola.
Abia dupa ce faci aceasta cere la banca, ei pot face modificari si iti pd da acces la NEO BT, oferidnu-ti un ID si parola temporara pe care o poti schimba imediat cum intri prima oara in aplicatia online.
Nu uita sa le notezi undeva ca sa nu le uiti si sa pui hartia aia unde tineti valorile casei, ca sa nu o pierzi.