| Densia03 a întrebat:

Buna seara, dacă la tranzacția trimisă către mine de la un cont bancar arată la stare procesat, mai poate anula tranzacția ca sa nu poata ajunge la mine in cont? Funda...

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, se poate anula si retrage tranzactia, mai ales daca este suspiciune de frauda.

| Violleta2022 a răspuns:

Banii se intorc in contul tau numai daca ai gresit contul bancar unde i-ai trimis.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În caz de fraudă.

| Densia03 explică (pentru Bula):

Nu,am vândut ceva cu plata in cont bineinteles ca am pus produsul după ce am primit tranzacția către mine, dovada de plata ca a facut transferul. Dar de miercuri si pana acum nu am primit niciun ban. Cu toate ca scrie procesat...

| Densia03 explică (pentru sadrian46):

Nu este frauda am trimis un produs cu plata in cont. Mia trimis domnul tranzacția ca este banii trimiși către mine. Din pacate acolo scrie procesat dar nu am primit nimic

Bula
| Bula a răspuns (pentru Densia03):

Intreaba de aceea plata la banca ta!
Ei pot verifica exact traseul banilor.

| Densia03 explică (pentru Bula):

Spun ca nu este in sistem...

Bula
| Bula a răspuns (pentru Densia03):

Deci, banii ori nu au fost expediati, oei au fost retrasi.
Verifica atent si contul bancar pe care l-ai dat pentru incasare!
Eventual ia legatura si cu cumparatorul.