| iuliaradu1 a întrebat:

Buna seara, sunt majora si as vrea sa stiu cand voi primi alocatia de stat pe ultimele luni. Precizez ca am card la Brd si de obicei era virata pe data de 16.

Răspuns Apreciat de Editori
| Bondarel99 a răspuns:

Așa am făcut și eu la școala din câte țin minte, dar nu s-a rezolvat nimic, apoi am fost cu tata la reședința de județ (nu mai știu exact instituția) și am rezolvat personal acolo, nu prin intermediul liceului. După câteva săptămâni mi-a venit acasă alocația pe aproape un an, timpul in care am așteptat.
Probabil ca se rezolva și la școala curând dar nu strica sa mearga părinții sa facă puțin scandal acolo pentru ca secretariatul de obicei e cam delăsător.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai ai făcut cerere ca sa ti-o dea in continuare?

| iuliaradu1 explică (pentru Bondarel99):

Da,au timis tabel de la scoala la inceputul anului.

| iuliaradu1 explică:

Am fost data tarziu la scoala si in clasa a 11-a tot majora eram si a venit. Acum habar nu am ce se întâmplă

| Bondarel99 a răspuns (pentru iuliaradu1):

Inseamna ca esti un caz special. Intreaba la secretariat ca ei se ocupa