| anonim_4396 a întrebat:

happy
Am 14 ani şi vreau să îmi câştig proprii mei bani pentru că m-am săturat ca atunci când văd o haină drăguţă părinţii să îmi spună :"Nu am bani.", totuşi ei mereu au. laughing
Deci, aş vrea să ştiu un mod de făcut bani, ceva care să nu implice foarte mult timp pentru că dau examenele şi nu prea am timp, momentan.
Mulţumesc! Funda kiss

2 răspunsuri:
| IuliiMarie a răspuns:

Pai alocatia+bani de la bunici+bani de la o slujba...app. ideea ta este una ingenioasa! Sper ca ti-am fost de ajutor! Mult succes in continuare!

| OanaLarisa15 a răspuns (pentru IuliiMarie):

Mulţumesc mult! kiss