| Dorueraluat a întrebat:

Am 16 ani, de obicei petrec foarte mult timp la calculator fiindca nu ma plictisesc (mai nou daca stai mult la pc nu ai o viata, dar cei care zic asta e din cauza ca ei nu stiu ce sa faca pe pc). Am inceput sa castig bani pe internet, vorbim de sume mici (50 de euro). Acuma ca tot a venit vara m-am gandit ce as putea face ca sa fac cat mai multi bani? Ca am tot timpul liber din lume. Ce ar fi cel mai favorabil? Ma orientez sa castig minim 500 de lei vara asta. Astept raspunsuri care sa nu fie in bataie de joc. Multumesc foarte mult dau funda.

10 răspunsuri:
| WolfBlack a răspuns:

Pai,ai putea sa-ti faci un blogg iar cand utilizatorii o sa se adune o sa vezi ca o sa castigi si niste bani happy

| IceBil a răspuns:

Web design, completare de sondaje online, blogging, tutoriale postate pe Youtube...

| Panteraa a răspuns:

As avea eu o intrebare daca nu te superi. Cum poti castiga bani pe internet? Tu cum ii castigi? Am auzit ca multi isi castiga astfel banii, dar niciodata nu am stiut cum.

| Satango a răspuns (pentru Panteraa):

O prostie...

| toncu a răspuns:

Youtube, streaming

| ionutstar a răspuns:

Industria informatica e foarte profitabila. Piata din Romania e la inceput, pune id meu: ionutzionuts@yahoo.com in lista si mai vorbim, lucrez intr-un grup de freelanceri.

| Dorueraluat explică (pentru toncu):

Asta sa crezi tu. Se fac bani foarte frumosi pe internet stand pe scaun happy Bine ca eu am facut 100 de euro pe internet.dar e prostie

| Dorueraluat explică (pentru ionutstar):

Ai si skype? Nu folosesc yahoo

| Dorueraluat explică (pentru ionutstar):

Asta era raspuns pentru @Daniela33, scuze am apasat gresit.

| Dorueraluat explică (pentru Panteraa):

Din Youtube in principal si niste site-uri.