| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie niște explicație de la Limba Engleza! Nu pot sa citesc in engleza? Voi cum ați Învățați sa cititi in engleza / la beatiful cum se spune tot beautiful? Sau la home tot home? Nu prea înțeleg îmi perd timpul? Dau funda la cel mai explicit!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai intai invata limba romana.Pana la engleza mai ai multe de facut.

| Themisterman a răspuns (pentru darrio2007):

Ce nu intelegi de la mine? Nu te baga daca nu sti sa raspunzi)

| pietrean a răspuns:

Asa cum ti-am mai raspuns la o alta intrebare(dar asemanatoare cu aceasta), intai invata bine limba romana!
Si ce explicatii mai vrei, daca sunt sigura ca-ti pierzi timpul! Cauta tu greselile, pe care le-ai facut in aceasta postare. Daca le gasesti, poti sa-ti dai "funda" tie.

| darrio2007 a răspuns (pentru Themisterman):

Am inteles tot.Dar, repet, invata limba romana mai intai.