| Skylimit a întrebat:

Am o intrebare : Vreau ca cineva care foloseste GetCashForSurvyes sa-mi spuna daca faza chiar merge, daca se castiga cat spun ei. Multumesc anticipat (dau funda! happy )

P.S. Daca nu folosesti GetCashForSurvyes du-te la alta intrebare big grin.

2 răspunsuri:
| Kendris a răspuns:

Exact informatii despre GetCashForSurveys cautam cand am gasit tpu.ro. Nu ma intereseaza neaparat daca se castiga sau nu atat cat spun ei, ci mai degraba daca nu cumva este o pacaleala. Am citit termenii de pe acel site si vad ca nu isi asuma nicio responsabilitate. Am citit si termenii celor de la SurveyDollar, care la fel nu isi asuma nimic, ba mai mult... la finalul paginii mentioneaza ceva de genul "Membrul este de acord ca datele lui personale sa fie divulgate". Huh?! Nu, nu sunt de acord!
Am nevoie de ceva venituri suplimentare, insa nu vreau sa imi asum cine stie ce riscuri si sa pic din lac in put.
Daca stie cineva ceva despre acest gen de activitate si despre site-ul cu pricina, va rog sa ne informati si pe noi.

Va multumesc!

PS: scuze ca am postat tot intrebari cand tu asteptai raspunsuri, dar am considerat mai potrivit sa scriu in topicul tau decat sa deschid unul nou cu aceeasi tema. happy

| Skylimit explică (pentru Kendris):

Ce m-ai intristat. Credeam ca mi-a raspuns cineva si tu rolling on the floor. Ma eu am cautat pe YT si prea multa lume spune ca e bun. Plus ca site-ul arata legit.Nu ma documentez de ieri de azi ci de aproape o luna.