| FashionVictim93 a întrebat:

as dori sa caut si eu sponsori pentru o firma de evenimente. cum as putea gasi? unde ar trebui sa ma duc? as dori cateva sfaturi si idei ..multumesc happy

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Din pacate, banul la ban trage! Nimeni nu te va sponsoriza pana cand firma ta nu va avea renume!

| RaraSeeDY a răspuns:

Incearca sa gasest siteuri (firme) care accepta sponsorizare unei firme mai mici... Dar in contracost va trebui sa ii faci reclamawinking

| FashionVictim93 explică (pentru RaraSeeDY):

Pai da o sa le fac reclama? Si stii cumva cum as putea sa ma duc si sa ma adresez? De ex:daca ma duc la o firma cu cine ar trebui sa vb si ar trebui sa le spun ca in urma sponsorizarii o sa le facem reclama happy?

| express11 a răspuns:

Tu vrei sponsori pentru o firma de catering, adica organizare evenimente.nu o sa gasesti sponsori.mai intii faci firma, sa ai ceva activitate si evenimente, apoi s-ar putea sa vina si sponsorii.nimeni nu-ti da bani degeaba dinainte.bafta!

| RaraSeeDY a răspuns (pentru FashionVictim93):

Deci... daca trebuie duci direct la firma, trebuie sa vorbesti cu directorul sau seful de tura sau secudu sefului...el iti va explica!
Daca, cauti online, le trimiti mail`uri cu detalile despre tine firma si tot ce crezi ca e bine. Le spui exact ce vrei!

Daca te-am ajutat funditawinking
Mult noroc la gasit un sponsor!