| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu de ce ai nevoie esential ca sa poti vinde pe amazon si sa faci bani!

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Trebuie să ai în primul rând ce să vinzi, apoi să îți faci un cont pe amazon și să postezi acolo oferta dtale. Dacă ai doar un produs, un obiect, ocazional, încearcă pe Ebay. Dacă ai ceva concret, și nu este doar o intrebare de curiozitate, mă intrebi și eu te îndrum pas cu pas. pe Amazon poți să vinzi ca agent produse cumpărate de pe situri chinezești, dar pentru asta trebuie să ai capital, minim 1000 $ și să cunoști multe despre comerțul prin Internet.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Merci enorm de informatii! Daca ai Facebook si esti dispui sa mi l dai, te rog!