| Adytzuuu08 a întrebat:

vreau niste propuneri.
Vreau sa imi cumpar un iPhone 6 dar nu pot strange bani, nu sunt foarte econom, si nu detin banii de alocatie (si chiar daca as avea alocatia, mi-ar trebui foarte mult timp sa strang banii) dati-va cu parerea ce as putea face, ma pricep la sisteme Pc si etc. Multumesc pentru propuneri, si sper sa fie bune si multe, dau funda celei mai bune propuneri.

Răspuns Câştigător
| Emankonovici a răspuns:

Daca ai windows (CD) poti sa instalezi faci rost, joaca-te marketglory ( joc fara sa bagi bani) faci bani reali ce-i drept greu dar faci pe luna 10-20 de euro depinde de tine sunt unele persoane care retrag din cont si 1000 de euro, repara pc-uri, pune anunturi.Si aste imi vin in minte.Bafta si pace.

1 răspuns:
| Adytzuuu08 explică (pentru Emankonovici):

Multumesc