| Sandor12921 a întrebat:

vreau sa imi deschid o firma de amenajari interioare, ce sfaturi imi dati/ ce ati vrea voi sa vedeti la o asemenea firma, tin sa mentionez ca pot cumpara materialele necesare de la o firma la un pret mult mai mic, iar oamenii care lucreaza m-am gandit sa ii aleg dupa vechimea in munca, nu neaparat tineri, ci oameni de 34-44 de ani, cu ceva experienta. Pot dispune si de ustensile automatizate pentru tencuit, betoniera, etc... se renteaza sa fac asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Bitzer a răspuns:

Clientul doreste doar atat: ceea ce a comandat sa fie executat intocmai. O sa-ti fie greu la inceput. Dar, fiindca piata este plina de meseriasi vai de capul lor, vei avea parte de succes. Sa tii minte: banii vor veni mai tarziu, atunci cand se va duce vestea ca lucrarile tale sunt excelente. SUCCES SI RABDARE!winking

7 răspunsuri:
| Alina722 a răspuns:

Stii sa dai cu var?
Daca nu las-o balta ca esti doar un ratat.

| Bitzer a răspuns (pentru Alina722):

Mai ratat este user-ul care comenteaza aiurea, departe de tema.

| Alina722 a răspuns (pentru Bitzer):

Sa ma pupi in cu r mustacios prost ce esti.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca nu ai lucrat in domeniu, nu ai nici o sansa.

| Sandor12921 explică (pentru Alina722):

De ce sa stiu sa dau cu var? Ca nu inteleg la ce te referi, nu ma gandesc sa lucrez eu cu mana mea corp la corp cu meseriasii, plus ca stiu cand o lucrare e realizata bine sau nu, deci nu am nevoie sa stiu sa dau cu var. Daca as sti bine, as fi meserias, nu patron.

| Sandor12921 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

De ce crezi asta?

| Bitzer a răspuns (pentru Alina722):

Sa te pupe acceleratul de 2.45, de la linia 3. Inculto! big grin