| DiBianca a întrebat:

Buna tuturor,

Am o nelamurire,am gasit un anunt pe net din partea unei asa zise familii romane care locuiesc in Anglia si cauta o bona.
Ei cer ca bona sa fie tanara,energica pentru a putea sa se joace cu copii etc.
Au un nr de telefon mobil romanesc de Orange., dar ei spun ca sunt in Anglia.
La proprietar la nume pe pagina scria nume de femeie.Iar cand am sunat a raspuns barbatul, cand m-a sunat inapoi..Tot barbatul a vorbit. De familie si copii inca nu a mentionat mai nimic,mi-a propus sa ne vedem pe skype sau messenger sa vada cu cine sta de vorba.Dar mi se pare ciudat ca are numar romanesc? Sa aibe roaming, sau?
Sa fie o inselatorie?
Astept raspunsuri, multumesc.

3 răspunsuri:
| aMEA a răspuns:

La cum ai descris, pare ca barbatul vrea sa te intalneasca din motive necurate...big grin happy, glumeam big grin si da este foarte posibil sa aiba ruming happy

| DiBianca explică (pentru aMEA):

Ai avut dreptate, este un ticalos...Ma bucur ca nu am plecat si mi-am dat seama de dinainte de minciuna.

| DiBianca explică:

Ai avut dreptate, este un ticalos...Ma bucur ca nu am plecat si mi-am dat seama de dinainte de minciuna...