| Alexia87991 a întrebat:

Bună,vreau sa ma angajez la un salon de masaj erotic,dar am înțeles ca trebuie sa port doar lenjerie intimă si tocuri,sper doar sa nu trebuiască sa fac si altceva in loc de masaj,mi s-a spus ca nu se face sex doar masaj dar nu știu ce să fac, oferă și cazare.

8 răspunsuri:
| Batmanel a răspuns:

O sa faci si altceva. Nu te lasa pacalita de banii ce tii ofera la "angajare".

| johnnny123 a răspuns:

Ce ți se spune înainte și ce ți se va cere acolo odată ce te-au "cazat" sunt două lucruri complet diferite. Nu ți-aș recomanda să te apuci de această carieră.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O sa faci sex o sa fi dama de companie adica prostitutie aia se practica in saloane de masaj erotic. Ce varsta ai?

| tonyc7 a răspuns:

Masaj erotic = Sex (spus mai pe șest)

| kalasnicov22 a răspuns:

Speri matale dar speri degeaba.

| ABrmA a răspuns:

Masaj erotic este atunci cand : un masior / o masiora este dezbracata aproape goala, mai degraba topless, si iti faci masaj si in zonele mai putin atinse de catre persoane.
Acum daca vrei și tips puternic trebuie sa treci prin toate și de perverși nu mai spun tu știi ce faci daca consideri că ești făcută pentru treaba asta sau nu.

| darrio2007 a răspuns:

Vei face si altceva. E mult până ajungi acolo.
Dacă nu vrei altceva decât să faci masaj, nu te băga.

| darrio2007 a răspuns:

Din ce am mai vazut prin intrebările tale, nu ți-ar displace si altceva.