| anutza08 a întrebat:

Buna :X am 16 ani si vreau sa munces, nu numai pe timp de vara. Orice site-uri cu locuri de munca, orice ajunat. Mersi big hug Funda:*

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Du-te la biroul de somaj cu parintii si acolo apar listele cu posturile de munca, in caz ca aveti dubii intrebati la ghiseu sa iti recomande tie un post de munca (sa ai 10 clase ca sa poti munci) si parintii tai isi vor da acordul ca tu sa poti munci atunci cand vei semna contractul de munca. Bafta.

9 răspunsuri:
| anutza08 explică:

Nu vreau prostii videochat sau alte chestii ciudate :* Ms:X

| Itstimetosayhello a răspuns:

Incearca ca imparti pliante, nu stiu happy

| ThatsMethod a răspuns:

Du-te la un restaurant si fii chelnerita.

| Kesha1428 a răspuns:

Sti,eu am 13 ani si am deja un job.Sti care? Reprezentant la o firma de cosmetice.Totul gratis iar un procent din suma comenzilor il ai tu.Primesti unn catalog, faci comenzi si daca e adaugi adresa mea de messenger:giabocmarina@yahoo.com si de acolo ma ocup eu, iar tu nu mai ramane decat sa astepti coletul.ok, bafta!

| mgtow a răspuns:

Nu te lasa influentata de reprezentanti sau impartire pliante ca aia isi bat joc de tine pe un salariu mizer, cel mai bine e cu somajul cum ti-am zis sau acolo unde poti tu merge ca sa iti faca contract de munca.

| Camiiimm a răspuns:

Poti deveni reprezentanta la ORIFLAME. poti castiga atat bani cat si produse. pentru mai multe detalii: m.camiii@yahoo.com. Caut persoane serioase

| Zamfiricaaa a răspuns (pentru anutza08):

Te rog, trimite-mi un mail la zamfira27@yahoo.ro si iti dau joburile mele pe net sa te inscrii si tu. Nu se castiga spectaculos dar ies ceva banuti de buzunar.

| iatza a răspuns:

Inscrie-te reprezentnta Avon si de exemplu la ocomnada de la 2-3, hai 6 persoane adica 140(minim) ai 42 lei catsig si un rimel la 5 lei
intra sa te convingi de restul http://www.avoncosmetic.cif2.net

| Deenni a răspuns:

Reprezentantii nou-inscrisi la comanda de minim 140lei vor primi pe langa discount 15-30%, un ser de produse in valoare de 70 lei( apa de toaleta Essence/Windscape + un produs Planet Spa ) si Rimelul SuperMax cu 5 lei in loc de 29lei, iar la comanda de minim 300lei mai primesc in plus un set de produse in valoare de 550lei! Cum suna? Poate esti interesata, astept un mesajhappy