| GeoGeorgiana15 a întrebat:

Care ar putea sa îmi dea un împrumut banii pana la salariu? Sau funda

7 răspunsuri:
| Whitte a răspuns:

Bani sau funda? Prefer sa-ti dau funda.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Bagati-va ceva la amanet...

| sweetys a răspuns:

N-am banuti dar dau funda

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Care ar putea? Mama si tatal tau, nimeni de pe TPU nu iti va da niciodata nimic, nu te cunoastem si nu dam bani nimanui, ce varsta ai? Esti elev? Ai alocatie? Muncesti? Ai salariu, atunci la ce iti trebuiesc alti bani? Cere le parintilor tai, nu vor ei sa iti dea asteapta sa iti intre alocatia.

| darrio2007 a răspuns:

Ce amuzantă esti!

| Cybele a răspuns:

Prost e cel care dă, nu cel care cere.

| gabicoo a răspuns:

Încearcă la Nutzu Kămătaru. La el găsești garantat. Eu îți dau doar funda.