| vladyalexandru a întrebat:

Care imi poate zice un job/afacere din care sa scot ceva bani fara o investitie initiala la calculator? Dau funda primului care imi zice! big grin

Răspuns Câştigător
| figure a răspuns:

Va fi greu sa gasesti "o afacere gratuita".

Vei gasi programe pay per click. Nu te-as sfatui sa te apuci de asa ceva mai ales ca majoritatea nu sunt serioase (nu platesc).

Ai putea incerca programul EMAG de vanzare prin comision (le promovezi produsele si iei un % din vanzari). Intra pe site-ul lor si cerceteaza varianta asta.

Ai mai putea incerca si VivaSMS (program de publicitate prin sms-uri), dar este incert cand/daca vor intra si bani din asta.

3 răspunsuri:
| vladyalexandru explică (pentru figure):

Eu m, am gandit ca tot am niste servere de counter strike, sa ma apuc sa le vand!

| FlorinM28 a răspuns:

Eu zic sa dai un ochi pe http://www.castigi-bani-pe-net.ro/ Acolo gasesti destul de multe metode de a castiga bani online. Gasesti si dovezi de plata ca sa-ti dai seama ca nu vorbesc prostii. Acum totul depinde la ce sume te astepti sa castigi si ce munca esti dispus sa depui pentru ei.

| sodobar a răspuns:

Uite incearca http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597 trebuie doar sa ai cont de facebook cu macar 5 prieteni si cu poza la profil ( nu neaparat cu tine),trebuie doar sa dai like,la inceput nu o sa ai o avere dar in timp poti castiga bine, dupa ce iti faci cont poti sa te uiti si pe net de firma, e foarte serioasa, sunt multe televiziuni, echipe etc care cumpara like-uri